Adax Neo H 1000W

Adax Neo H er en stilfuld el-radiator med WiFi og indbygget termostat, designet til diskret opvarmning. Dens slanke profil gør den ideel til små rum. Radiatoren kan monteres på væggen eller stå frit med tilkøbte fødder og har et digitalt display for præcis temperaturstyring.

Adax Neo H 1000W koster lige nu 1.099 kr. En stigning på 1,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.084 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.084 kr (09. april 2026) og 1.199 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Adax Neo WiFi Panelovn 1000W
1.099 kr
Total: 1.099 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 1000W, hvid, 12-16 m²
1.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 1000W, hvid, 12-16 m²
1.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 1000W, hvid, 12-16 m²
1.199 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
ELRADIATOR NEO WIFI, 1000W, IP24
1.208 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.257 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax NEO WiFi, hj model, 1000W 230V
1.248 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.287 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 1000W, hvid, 12-16 m²
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator med WiFi 1000W 230V, 330x809 mm, Hvid
1.447 kr
+ fri fragt
Total: 1.447 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 1000W, hvid, 12-16 m²
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel H10Kwt Wi-Fi 1000W 230V Hv
1.858 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.937 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater