Adax Neo Elradiator 800W

Adax Neo el-radiator kombinerer stilrent design med praktisk funktionalitet. Med indbygget termostat og WiFi kan du nemt styre temperaturen i dit hjem. Den slanke struktur passer perfekt ind i moderne indretninger, og med 800W effekt er den ideel til opvarmning af rum op til 10 m².

Adax Neo Elradiator 800W koster lige nu 1.391 kr. En stigning på 5,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.317 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.317 kr (25. marts 2026) og 1.391 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.391 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator med WiFi 800W 400V, 330x750 mm, Hvid
1.391 kr
+ fri fragt
Total: 1.391 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 800W/400V, hvid, 10 m²
1.399 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 800W/400V, hvid, 10 m²
1.399 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 800W/400V, hvid, 10 m²
1.399 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 800W/400V, hvid, 10 m²
1.399 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 800W/400V, hvid, 10 m²
1.499 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax NEO WiFi, hj model, 800W 400V
1.676 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.715 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel H08Kwt Wi-Fi 800W 400V Hv
1.775 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.854 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.5%

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater