Adax Neo Basic NP el-radiator 2000W

Adax Neo Basic el-radiatoren kombinerer et stilrent design med effektiv opvarmning. Den indbyggede termostat og dag-nat regulering sikrer en behagelig temperatur samt energibesparelser. Den er nem at montere og passer perfekt ind i moderne hjem.

Adax Neo Basic NP el-radiator 2000W koster lige nu 1.240 kr. En stigning på 3,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.199 kr (28. juni 2026) og 1.257 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.240 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax Neo NP KDT 2000W 230V m. stikprop, 37 cm hj, hvid
1.240 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.279 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Adax Neo Basic Panel Ovn 2000W
1.299 kr
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 2000W, 27-31 m²
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 2000W, 27-31 m²
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 2000W, 27-31 m²
1.299 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator 2000W 230V, 370x1394x80mm, Hvid
1.404 kr
+ fri fragt
Total: 1.404 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 2000W, 27-31 m²
1.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 2000W, 27-31 m²
1.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel Np20Kdt 2000W 230V, 370x1394x80mm, Hvid
1.718 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.797 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater