Adax Neo Basic NP

Bedste pris
Stabil pris
659kr
1.441 krSPAR 54%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Adax Neo Basic NP er en elegant el-radiator med et moderne, slankt design, der passer perfekt ind i ethvert hjem. Udstyret med en digital termostat og dag/nat-funktion, hjælper den med at reducere energiforbruget betydeligt. Med en effekt på 1200W sikrer denne radiator behagelig varme i boliger op til 18 m².

Adax Neo Basic NP koster lige nu 659 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 19,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 819 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 659 kr (08. maj 2026) og 819 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 659 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Adax Neo Basic Panel Ovn 1200W
659 kr
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Varmepanel Np 12 Kdt Hvid 230V,M Ledning
881 kr
+ 64 kr fragt
Total: 945 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax Neo NP KDT 1200W 230V m. stikprop, 37 cm hj, hvid
881 kr
+ 99 kr fragt
Total: 980 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 1200W, 15-19 m²
889 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 1200W, 15-19 m²
889 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 1200W, 15-19 m²
939 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 1200W, 15-19 m²
949 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 1200W, 15-19 m²
1.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator 1200W 230V, 370x934x80mm, Hvid
1.121 kr
+ fri fragt
Total: 1.121 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Adax Varmepanel NEO 1200W 230V
1.311 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.360 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel Np12Kdt 1200W 230V, 370x934x80mm, Hvid
1.441 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.520 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater