Adax Neo Basic NP

Adax Neo Basic NP el-radiator kombinerer stilrent design med energieffektiv opvarmning. Den indbyggede termostat og dag- og natregulering sikrer præcis kontrol over temperatur og energiforbrug. Med sin slanke profil passer den diskret ind i de fleste rum og skaber en behagelig varmeoplevelse.

Adax Neo Basic NP koster lige nu 839 kr. En stigning på 44,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 579 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 579 kr (10. april 2026) og 839 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 839 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax Neo NP KDT 1000W 230V m. stikprop, 37 cm hj, hvid
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 1000W, 12-16 m²
839 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 1000W, 12-16 m²
839 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Adax NEO Varmepanel 1000W 230V
844 kr
+ 49 kr fragt
Total: 893 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Varmepanel Np 10 Kdt Hvid 230V, Mledning
847 kr
+ 64 kr fragt
Total: 911 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Adax Neo Basic Panel Ovn 1000W
899 kr
Total: 899 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 1000W, 12-16 m²
899 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 1000W, 12-16 m²
949 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 1000W, 12-16 m²
959 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator 1000W 230V, 370x762x80mm, Hvid
975 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.014 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel Np10Kdt 1000W 230V, 370x762x80mm, Hvid
1.298 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.377 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.7%

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater