Adax Neo Basic NP

Adax Neo Basic NP el-radiator kombinerer elegance og funktionalitet med sit slanke design. Med en effekt på 600W og indbygget digital termostat, er den ideel til rum op til 9 m². Den smarte dag- og natregulering reducerer energiforbruget og sikrer en komfortabel temperatur hele dagen.

Adax Neo Basic NP koster lige nu 749 kr. En stigning på 4,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 719 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 719 kr (03. juli 2026) og 749 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 749 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Adax Neo Basic Panel Ovn 600W
749 kr
Total: 749 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax Neo NP KDT 600W 230V m. stikprop, 37 cm hj, hvid
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 600W, 7-11 m²
769 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 600W, 7-11 m²
769 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Varmepanel Np 06 Kdt Hvid 230V,M Ledning
786 kr
+ 64 kr fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 600W, 7-11 m²
819 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 600W, 7-11 m²
819 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.418 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 600W, 7-11 m²
879 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.378 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator 600W 230V, 370x589x80mm, Hvid
944 kr
+ 39 kr fragt
Total: 983 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel Np06Kdt 600W 230V, 370x589x80mm, Hvid
1.255 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.334 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Adax varmepanel 600W 230V
1.267 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.316 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.6%

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater