Adax Neo Basic NP

Adax Neo Basic NP el-radiator kombinerer moderne design med effektiv opvarmning. Med en digital termostat og dag- og natregulering sparer den energi og øger komforten i hjemmet. Den er nem at installere og betjene, og det slanke hvide design passer perfekt ind i ethvert rum.

Adax Neo Basic NP koster lige nu 739 kr. En stigning på 48,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (08. maj 2026) og 739 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 739 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 400W, 4-8 m²
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 400W, 4-8 m²
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax Neo NP KDT 400W 230V m. stikprop, 37 cm hj, hvid
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 400W, 4-8 m²
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Adax Neo Basic Panel Ovn 400W
799 kr
Total: 799 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Varmepanel Np 04 Kdt Hvid 230V,M Ledning
807 kr
+ 72 kr fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 400W, 4-8 m²
819 kr
+ 39 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 400W, 4-8 m²
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator 400W 230V, 370x474x80 mm, Hvid
913 kr
+ 39 kr fragt
Total: 952 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel Np04Kdt 400W 230V, 370x474x80mm, Hvid
1.214 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.293 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 48.1%

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater