Adax Neo Basic NP 1400W El-radiator

Bedste pris
Stabil pris
835kr
1.566 krSPAR 47%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Adax Neo Basic NP el-radiator kombinerer stilrent design med effektiv opvarmning. Med en digital termostat og dag- og natbesparelsesfunktion kan du nemt reducere energiforbruget. Dette elegante varmepanel passer perfekt ind i moderne hjem og sikrer komfort og æstetik.

Adax Neo Basic NP 1400W El-radiator koster lige nu 835 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 835 kr (09. april 2026) og 835 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 835 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Adax Neo Basic Panel Ovn 1400W
835 kr
Total: 835 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 1400W, 18-22 m²
959 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax Neo NP KDT 1400W 230V m. stikprop, 37 cm hj, hvid
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 1400W, 18-22 m²
999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 1400W, 18-22 m²
999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
ELRADIATOR NEO BASIC, 1400W, 230V
1.039 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.088 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 1400W, 18-22 m²
1.099 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 1400W, 18-22 m²
1.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator 1400W 230V, 370x1048x80mm, Hvid
1.221 kr
+ fri fragt
Total: 1.221 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel Np14Kdt 1400W 230V, 370x1048x80mm, Hvid
1.566 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.645 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater