Adax Neo Basic NL el-radiator

4.4 (266 anmeldelser)

Adax Neo Basic NL el-radiatoren kombinerer moderne design med effektiv opvarmning. Den er udstyret med en digital termostat samt dag- og natbesparende funktion, der reducerer energiforbruget. Med sin kompakte størrelse passer den perfekt til rum op til 15 m².

Adax Neo Basic NL el-radiator koster lige nu 843 kr. En stigning på 1,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 832 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 832 kr (13. april 2026) og 843 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 843 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax Neo hvid 230V 1000W m. stikprop, 18 cm hj
843 kr
+ 99 kr fragt
Total: 942 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
ELRADIATOR NEO BASIC, 1000W
844 kr
+ 49 kr fragt
Total: 893 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo Basic NL elradiator med termostat, 230V, 1000W, 12-16 m²
869 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo Basic NL elradiator med termostat, 230V, 1000W, 12-16 m²
869 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo Basic NL elradiator med termostat, 230V, 1000W, 12-16 m²
919 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.518 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo Basic NL elradiator med termostat, 230V, 1000W, 12-16 m²
979 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo Basic NL elradiator med termostat, 230V, 1000W, 12-16 m²
989 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Adax Neo Basic Panel Ovn Low 1000W
999 kr
Total: 999 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Liste Elradiator 1000W 230V, 200x1280x80 mm, Hvid
1.067 kr
+ fri fragt
Total: 1.067 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Liste Nl10Kdt 1000W 230V, 200x1280x80mm, Hvid
1.296 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.375 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater
finish: White
funktioner: Med termostat
type: Vægmonteret