Adax Neo Basic NL el-radiator

Adax Neo Basic NL el-radiator kombinerer slankt design med effektiv opvarmning. Med en digital termostat og dag-nat besparende funktion sikrer den optimal energiforbrug. Den stilfulde hvide finish gør den ideel til moderne hjemindretninger.

Adax Neo Basic NL el-radiator koster lige nu 779 kr. En stigning på 30,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 599 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (08. maj 2026) og 779 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 779 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Adax Neo Basic Panel Ovn Low 600W
779 kr
Total: 779 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo Basic NL elradiator med termostat, 230V, 600W, 7-11 m²
799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo Basic NL elradiator med termostat, 230V, 600W, 7-11 m²
799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo Basic NL elradiator med termostat, 230V, 600W, 7-11 m²
799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax varmeliste NEO NL06 KDT, 600W, 230V, hvid
803 kr
+ 39 kr fragt
Total: 842 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Adax NEO Listeovn med digital termostat 600W 230V
823 kr
+ 49 kr fragt
Total: 872 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo Basic NL elradiator med termostat, 230V, 600W, 7-11 m²
829 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.428 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo Basic NL elradiator med termostat, 230V, 600W, 7-11 m²
899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Liste Elradiator 600W 230V, 200x870x80 mm, Hvid
942 kr
+ 39 kr fragt
Total: 981 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Liste Nl06Kdt 600W 230V, 200x870x80mm, Hvid
1.255 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.334 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 30.1%

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater