Adax Neo Basic NL

Adax Neo Basic NL el-radiator kombinerer elegance og effektivitet i ét moderne design. Med en digital termostat og dag- og natregulering kan du nemt justere temperaturen i dit hjem. Denne brugervenlige radiator er ideel til rum op til 18 m² og sikrer optimal varmefordeling.

Adax Neo Basic NL koster lige nu 878 kr. En stigning på 5,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 829 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 829 kr (13. april 2026) og 878 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 878 kr hos EL-NETSALG.

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
ELRADIATOR NEO BASIC, 1200W
878 kr
+ 49 kr fragt
Total: 927 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Adax Neo Basic Panel Ovn Low 1200W
889 kr
Total: 889 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax Neo hvid 230V 1200W m. stikprop, 18 cm hj
899 kr
+ 89 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo Basic NL elradiator med termostat, 230V, 1200W, 15-19 m²
899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo Basic NL elradiator med termostat, 230V, 1200W, 15-19 m²
899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Varmeliste Nl 12 Kdt Hvid 230V
901 kr
+ 72 kr fragt
Total: 973 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo Basic NL elradiator med termostat, 230V, 1200W, 15-19 m²
949 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo Basic NL elradiator med termostat, 230V, 1200W, 15-19 m²
1.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo Basic NL elradiator med termostat, 230V, 1200W, 15-19 m²
1.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Liste Elradiator 1200W 230V, 200x1450x80 mm, Hvid
1.174 kr
+ fri fragt
Total: 1.174 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Liste Nl12Kdt 1200W 230V, 200x1450x80mm, Hvid
1.441 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.520 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.0%

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater