Adax Neo Basic NL

Adax Neo Basic NL el-radiator kombinerer elegancen af et slankt, moderne design med effektiv opvarmning. Med en digital termostat og dag/nat-funktion optimeres energiforbruget, hvilket gør den ideel til hjemmet. Den brugervenlige betjening og det lettilgængelige display sikrer en behagelig varmeoplevelse.

Adax Neo Basic NL koster lige nu 809 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 807 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 807 kr (09. april 2026) og 809 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 809 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Adax Neo Basic Panel Ovn Low 800W
809 kr
Total: 809 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
ELRADIATOR NEO BASIC, 800W
817 kr
+ 49 kr fragt
Total: 866 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Varmeliste Nl 08 Kdt Hvid 230V
820 kr
+ 64 kr fragt
Total: 884 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo Basic NL elradiator med termostat, 230V, 800W, 9-13 m²
829 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo Basic NL elradiator med termostat, 230V, 800W, 9-13 m²
829 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo Basic NL elradiator med termostat, 230V, 800W, 9-13 m²
869 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.468 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax Neo hvid 230V 800W m. stikprop, 18 cm hj
879 kr
+ 99 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo Basic NL elradiator med termostat, 230V, 800W, 9-13 m²
929 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.428 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo Basic NL elradiator med termostat, 230V, 800W, 9-13 m²
939 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Liste Elradiator 800W 230V, 200x1050x80 mm, Hvid
975 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.014 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Liste Nl08Kdt 800W 230V, 200x1050x80mm, Hvid
1.296 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.375 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater