Adax Clea H

Adax Clea H el-radiator kombinerer et stilrent design med en elegant glasfront. Radiatoren har indbygget WiFi og digital termostat, så du nemt kan styre temperaturen præcist. Den er velegnet til opvarmning af rum og kan betjenes via app for øget komfort. Clea-serien er kendt for sit eksklusive udseende og funktionelle løsninger til hjemmet.

Adax Clea H koster lige nu 1.462 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.448 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.448 kr (03. juli 2026) og 1.489 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.462 kr hos Billigelogvvs.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Varmepanel Clea H 12 Kwt Hvid 230V
1.462 kr
+ 64 kr fragt
Total: 1.526 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Elradiator WiFi, Adax Clea, glas front, WiFi termostat, hj model, hvid, 230V, 1200W
1.492 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.531 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Adax Clea WiFi panelovn glas 1200W
1.599 kr
Total: 1.599 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Clea H elradiator med termostat & wifi, 230V, 1200W, hvid glas, 15-19 m²
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Clea H elradiator med termostat & wifi, 230V, 1200W, hvid glas, 15-19 m²
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Clea H elradiator med termostat & wifi, 230V, 1200W, hvid glas, 15-19 m²
1.599 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Clea H elradiator med termostat & wifi, 230V, 1200W, hvid glas, 15-19 m²
1.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Clea H elradiator med termostat & wifi, 230V, 1200W, hvid glas, 15-19 m²
1.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax