Acqua Di Parma Colonia Eau de Cologne 100 ml

Acqua Di Parma Colonia Eau de Cologne er en tidløs unisex duft, der kombinerer frisk citrus med lavendel og damaskrose. Denne elegante aroma er afbalanceret med vetiver, sandeltræ og patchouli, som skaber en unik og harmonisk oplevelse for enhver lejlighed.

Acqua Di Parma Colonia Eau de Cologne 100 ml koster lige nu 673 kr. En stigning på 27,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 530 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 530 kr (16. april 2026) og 673 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 673 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Acqua di Parma Colonia Eau de Cologne 100 ml
673 kr
+ 39 kr fragt
Total: 712 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Acqua Di Parma Colonia Edc Spray carton @ 1 bottle x 100 ml
722 kr
Total: 722 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Acqua Di Parma Colonia EDC unisex parfume 100 ml
729 kr
+ 79 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Acqua Di Parma Cologne Til Mænd Og Kvinder Colonia Edc 100 Ml
770 kr
+ 40 kr fragt
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Acqua Di Parma Colonia Eau de Cologne 100 ml
895 kr
+ fri fragt
Total: 895 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Acqua di Parma Colonia Edc 100ml
1.133 kr
Total: 1.133 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: acqua di parma
Kategori: Parfume og eau de cologne