Acqua Di Parma Arancia Di Capri

4.6 (1 anmeldelse)

Acqua Di Parma Arancia Di Capri er en Eau de Toilette, der indfanger essensen af Capri med noter af italiensk sød appelsin, mandarin og citron. Duftens hjerte består af petit grain og kardemomme, mens basen afrundes med karamel og moskus. En frisk og strålende unisex duft, inspireret af Middelhavets solrige kyster.

Acqua Di Parma Arancia Di Capri koster lige nu 710 kr. En stigning på 6,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 666 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 666 kr (21. maj 2026) og 710 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 710 kr hos Gucca.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri 100ml Edt Spray
710 kr
+ 40 kr fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Acqua di Parma Arancia di Capri Eau de Toilette Spray 100 ml
720 kr
+ 39 kr fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Acqua Di Parma Arancia Di Capri Edt Spray 100 ml
729 kr
Total: 729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri 100 ml
895 kr
+ fri fragt
Total: 895 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: acqua di parma