Aclima Warmwool Trøje Crew Neck

Aclima Warmwool Trøje Crew Neck er den perfekte ledsager på kølige dage. Lavet af blødt, varmende uld, sikrer den komfort og stil. Dens runde hals og fleksible pasform gør den ideel til både hverdagsbrug og udendørs aktiviteter.

Aclima Warmwool Trøje Crew Neck koster lige nu 541 kr. En stigning på 0,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 539 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 539 kr (10. april 2026) og 579 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 541 kr hos Outdoornu.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Aclima Warmwool Crew Neck Man, black-L Undertøj
541 kr
+ fri fragt
Total: 541 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Aclima Warmwool Trøje Crew Neck Black
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Aclima WarmWool Crew Neck M Jet Black L
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Aclima WarmWool Crewneck Mens, Jet Black
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Aclima
Kategori: Skjorter og toppe