Aclima WarmWool Longs

Bedste pris
Stabil pris
550kr
750 krSPAR 27%
hos Outdoornu.dk
På lagerFri fragtLaveste

Aclima WarmWool Longs er de ideelle lange underbukser til mænd, når temperaturen falder. Fremstillet i 100% merinould, sikrer de enestående isolering og åndbarhed, hvilket gør dem perfekte til både hverdag og udendørs aktiviteter. Deres komfortable og strækbare pasform gør dem ideelle som et mellemlag under vintertøjet.

Aclima WarmWool Longs koster lige nu 550 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 550 kr (01. marts 2026) og 550 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 550 kr hos Outdoornu.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Aclima Warmwool Longs Herre / Mænd, black-L Undertøj
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Aclima Warmwool Buks Black
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Aclima WarmWool Longs M L
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Aclima WarmWool Longs Mens, Jet Black
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Aclima
Kategori: Undertøj