Aclima WarmWool Crew Neck Black

Aclima WarmWool Crew Neck er en varm og komfortabel herretrøje fremstillet af 100% merinould. Den temperaturregulerende og åndbare uld gør den ideel som isolerende mellemlag på kolde dage. Trøjen har en klassisk pasform med rund hals, perfekt til både hverdag og udendørsaktiviteter.

Aclima WarmWool Crew Neck Black koster lige nu 541 kr. En stigning på 0,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 539 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 539 kr (10. april 2026) og 579 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 541 kr hos Outdoornu.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Aclima Warmwool Crew Neck Man, black-2XL Undertøj
541 kr
+ fri fragt
Total: 541 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Aclima Warmwool Trøje Crew Neck Black
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Aclima WarmWool Crew Neck M Jet Black XXL
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Aclima WarmWool Crewneck Mens, Jet Black
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Aclima
Kategori: Skjorter og toppe