Aclima Warmwool Crew Neck Black

Bedste pris
Stabil pris
579kr
750 krSPAR 23%
hos Outdoornu.dk
På lagerFri fragtLaveste

Aclima Warmwool Crew Neck er en klassisk undertrøje lavet af blød og temperaturregulerende merinould. Ideel som isolerende mellemlag, den er perfekt til kolde dage. Den Total Easy Care-behandlede uld giver ekstra komfort og holdbarhed. Perfekt til aktiv brug og udendørsliv.

Aclima Warmwool Crew Neck Black koster lige nu 579 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 579 kr (01. marts 2026) og 579 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 579 kr hos Outdoornu.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Aclima Warmwool Crew Neck Man, black-S Undertøj
579 kr
+ fri fragt
Total: 579 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Aclima Warmwool Trøje Crew Neck Black
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Aclima WarmWool Crew Neck M Jet Black S
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Aclima WarmWool Crewneck Mens, Jet Black
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Aclima
Kategori: Skjorter og toppe