Aclima FleeceWool Jacket

Bedste pris
Stabil pris
1.399kr
2.000 krSPAR 30%
hos Outdoornu.dk
På lagerFri fragtLaveste

Aclima FleeceWool jakken er skabt til mænd, der ønsker komfort og funktionalitet. Med 93% Merinould sikrer jakken naturlig varmeisolering og fugttransporterende egenskaber. Udstyret med fuld lynlås, tommelfingerhuller og flere praktiske lommer, er den ideel til både udendørs eventyr og hverdagsbrug.

Aclima FleeceWool Jacket koster lige nu 1.399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.399 kr (01. marts 2026) og 1.399 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos Outdoornu.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Aclima Fleecewool Jacket Herre / Mænd, black-XL Fleecejakker
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Aclima Fleecewool Jakke Jet Black
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Aclima Fleecewool Jacket M XL
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Aclima FleeceWool Jacket Mens, Jet Black
2.000 kr
+ fri fragt
Total: 2.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Aclima
Kategori: Frakker og jakker