Acer Predator Connect T7

3.9 (16 anmeldelser)

Acer Predator Connect T7 Wi-Fi 7 Mesh Router sikrer en hurtig og stabil internetforbindelse med tri-band support. Den håndterer op til 203 enheder og har både Ethernet WAN og LAN porte samt USB-forbindelse. Med avancerede sikkerhedsprotokoller som WPA3 og Quality of Service (QoS) får du en sikker og pålidelig netværksoplevelse.

Acer Predator Connect T7 koster lige nu 799 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 774 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 774 kr (09. april 2026) og 811 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Acer Predator Connect T7 Wi-fi 7 Tri-band Wi-fi 7 Hvid 3 Intern
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Acer Predator Connect T7 Wifi 7 Mesh Router
811 kr
Total: 811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Acer Predator Connect T7 Wi-Fi 7 Mesh Router Trådløs router
1.147 kr
Total: 1.147 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Acer Predator Connect T7 Wi-Fi 7 Router Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Acer Predator Connect T7 Wi-Fi 7 Mesh Router Trådløs router
2.029 kr
+ fri fragt
Total: 2.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Acer
Kategori: Broer og routere