Acer Connect M6E

4.4 (30 anmeldelser)
Acer Connect M6E
Bedste pris
Stabil pris
1.797kr
2.579 krSPAR 30%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Acer Connect M6E giver dig højhastighedsinternet på farten. Med 5G-teknologi og Wi-Fi 6E kan du opnå en stabil og hurtig forbindelse, uanset hvor du befinder dig. Den robuste IP68-klassificering sikrer, at enheden er modstandsdygtig overfor støv og vand, hvilket gør den perfekt til både indendørs og udendørs brug.

Acer Connect M6E koster lige nu 1.797 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.797 kr (16. juli 2026) og 1.799 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.797 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Acer Connect M6E 5G Mobilt hotspot Ekstern
1.797 kr
Total: 1.797 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Acer Connect M6E 5G router
1.799 kr
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Acer Connect M6E Mobile WiFi
2.199 kr
+ fri fragt
Total: 2.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Acer Connect M6E With 1Gb Wireless
2.579 kr
+ fri fragt
Total: 2.579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Acer
Kategori: Broer og routere