Abus Youn-I MIPS Cykelhjelm

Abus Youn-I MIPS cykelhjelm sikrer optimal beskyttelse for dit barn med avanceret MIPS-teknologi. Hjelmen har 17 ventilationskanaler og et integreret LED lys for øget synlighed. Designet til junior med god komfort og sikkerhed i fokus.

Abus Youn-I MIPS Cykelhjelm koster lige nu 531 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 520 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 520 kr (10. april 2026) og 532 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 531 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Youn-I MIPS Cykelhjelm Sort
531 kr
+ fri fragt
Total: 531 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Black Youn-I MIPS juniorhjelm Small
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Youn-I MIPS, black S
575 kr
+ 39 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Youn-I MIPS Hjelm, Black
593 kr
+ 39 kr fragt
Total: 632 kr
På lager
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Abus Cykelhjelm Youn-I MIPS Black
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.1%

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme