Abus Youn-I 2.0 Hjelm

Abus Youn-I 2.0 er en moderne cykelhjelm designet til både unge og voksne, der kombinerer stil og sikkerhed. Med sit integrerede LED-lys sikrer hjelmen ekstra synlighed i trafikken, hvilket gør den ideel til cykelture både dag og nat. En perfekt balance mellem komfort og beskyttelse gør denne hjelm til et solidt valg for alle cyklister.

Abus Youn-I 2.0 Hjelm koster lige nu 399 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 398 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 398 kr (21. maj 2026) og 399 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos eCykelhjelm DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Youn-I 2.0 living coral Cykelhjelm Small
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Youn-I 2.0, living coral S
431 kr
+ 49 kr fragt
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Youn-I 2.0 Hjelm m. LED lys Lyserød
437 kr
+ 39 kr fragt
Total: 476 kr
På lager
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
ABUS Youn-I 2.0 cykelhjelm LED Living Coral
444 kr
+ fri fragt
Total: 444 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme