Abus Youn-I 2.0

Bedste pris
Stabil pris
384kr
438 krSPAR 12%
hos Cykelexperten.dk
På lagerLaveste

Abus Youn-I 2.0 cykelhjelmen kombinerer stil og sikkerhed i én løsning. Med en holdbar in-mold konstruktion og LED baglys er denne hjelm ideel til både unge og voksne. Hjelmen sikrer omfattende beskyttelse med sin visirlignende forkant og dybe design ved tinding og nakke.

Abus Youn-I 2.0 koster lige nu 384 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 384 kr (26. juli 2026) og 399 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 384 kr hos Cykelexperten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Youn-I 2.0 Hjelm m. LED lys Blå
384 kr
+ 39 kr fragt
Total: 423 kr
På lager
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Youn-I 2.0 sparkling blue Cykelhjelm Medium
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Youn-I 2.0, sparkling blue M
431 kr
+ 49 kr fragt
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
ABUS Youn-I 2.0 cykelhjelm LED Sparkling Blue
438 kr
+ fri fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme