Abus Youn-I 2.0

Bedste pris
Stabil pris
399kr
444 krSPAR 10%
hos eCykelhjelm DK
På lagerLaveste

Abus Youn-I 2.0 er en stilfuld og sikker cykelhjelm, designet til både voksne og unge. Med integreret LED lys forbedrer den synligheden i trafikken. Dens moderne design gør den attraktiv for alle generationer.

Abus Youn-I 2.0 koster lige nu 399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (10. april 2026) og 399 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos eCykelhjelm DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Youn-I 2.0 living coral Cykelhjelm Medium
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Youn-I 2.0, living coral M
431 kr
+ 49 kr fragt
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Youn-I 2.0 Hjelm m. LED lys Lyserød
437 kr
+ 39 kr fragt
Total: 476 kr
På lager
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
ABUS Youn-I 2.0 cykelhjelm LED Living Coral
444 kr
+ fri fragt
Total: 444 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme