Abus Urban-I 3.0 Cykelhjelm

4.6 (789 anmeldelser)
Abus Urban-I 3.0 Cykelhjelm
Bedste pris
Stabil pris
497kr
630 krSPAR 21%
hos Cykelexperten.dk
På lagerLaveste

Abus Urban-I 3.0 cykelhjelmen kombinerer stil og sikkerhed med sin elegante grå farve og LED-lys for ekstra synlighed. Med en behagelig pasform og 17 ventilationskanaler er hjelmen ideel til daglig brug i byen. Den aftagelige skygge og stærke reflekser øger komforten og sikkerheden, uanset vejrforholdene.

Abus Urban-I 3.0 Cykelhjelm koster lige nu 497 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 500 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 497 kr (09. april 2026) og 500 kr (04. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 497 kr hos Cykelexperten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Urban-I 3.0 m. LED Grå
497 kr
+ 39 kr fragt
Total: 536 kr
På lager
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Urban-I 3.0 Titan cykelhjelm OUTET Small
500 kr
+ 39 kr fragt
Total: 539 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Urban-I 3.0 Cykelhjelm Titan grå
517 kr
+ fri fragt
Total: 517 kr
På lager
Leveringstid: Udgået
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Urban-I 3.0, titan S
575 kr
+ 39 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Abus Cykelhjelm Urban-I 3.0 Titan
630 kr
+ fri fragt
Total: 630 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme
aldersgruppe: Voksne
type: Mountainbike, Pendler