Abus Urban-I 3.0

4.7 (738 anmeldelser)
Abus Urban-I 3.0
Bedste pris
Stabil pris
499kr
575 krSPAR 13%
hos Cykelpartner.dk
På lagerFri fragtLaveste

Abus Urban-I 3.0 cykelhjelmen er en stilfuld og funktionel løsning til byens gader. Den kommer i en elegant mørkegrøn farve og tilbyder en komfortabel pasform med 17 luftkanaler. Hjelmens integrerede LED-baglygte og kraftige reflekser sikrer optimal synlighed og sikkerhed.

Abus Urban-I 3.0 koster lige nu 499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 539 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (19. marts 2026) og 539 kr (06. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Urban-I 3.0 Cykelhjelm Mørkegrøn
499 kr
+ fri fragt
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Urban-I 3.0 core green cykelhjelm m. LED-baglygte Large
548 kr
+ 39 kr fragt
Total: 587 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Urban-I 3.0 m. LED Grøn
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Urban-I 3.0, core green L
575 kr
+ 39 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme
aldersgruppe: Voksne
type: Mountainbike, Pendler