Abus Urban-I 3.0

4.6 (807 anmeldelser)
Abus Urban-I 3.0
Bedste pris
Stabil pris
539kr
595 krSPAR 9%
hos Cykelpartner.dk
På lagerFri fragtLaveste

Abus Urban-I 3.0 cykelhjelm kombinerer stil og funktionalitet med en integreret LED-baglygte for øget sikkerhed i trafikken. Hjelmen er designet til at passe perfekt og tilbyder optimal ventilation med 17 luftkanaler. Den er ideel til hverdagsbrug og passer til enhver garderobe.

Abus Urban-I 3.0 koster lige nu 539 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 539 kr (06. marts 2026) og 539 kr (06. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 539 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Urban-I 3.0 Cykelhjelm Mørkegrøn
539 kr
+ fri fragt
Total: 539 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt leveringstid
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Urban-I 3.0 core green cykelhjelm m. LED-baglygte Medium
548 kr
+ 39 kr fragt
Total: 587 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Urban-I 3.0 m. LED Grøn
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Urban-I 3.0, core green M
575 kr
+ 39 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Abus Cykelhjelm Urban-I 3.0 Core Green
595 kr
+ fri fragt
Total: 595 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme
aldersgruppe: Voksne
type: Mountainbike, Pendler