Abus Urban-I 3.0

4.7 (741 anmeldelser)
Abus Urban-I 3.0
Bedste pris
Stabil pris
548kr
630 krSPAR 13%
hos eCykelhjelm DK
På lagerLaveste

Abus Urban-I 3.0 er en stilfuld cykelhjelm designet til bykørsel. Med integreret LED-baglygte og 17 luftkanaler sikrer den både synlighed og komfort. Dens moderne, mørkegrønne nuance passer til enhver stil, mens fluenettet yder ekstra beskyttelse.

Abus Urban-I 3.0 koster lige nu 548 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 548 kr (15. april 2026) og 548 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 548 kr hos eCykelhjelm DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Urban-I 3.0 core green cykelhjelm m. LED-baglygte Small
548 kr
+ 39 kr fragt
Total: 587 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Urban-I 3.0 Cykelhjelm Mørkegrøn
549 kr
+ fri fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Urban-I 3.0 m. LED Grøn
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Urban-I 3.0, core green S
575 kr
+ 39 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Abus Cykelhjelm Urban-I 3.0 Core Green
630 kr
+ fri fragt
Total: 630 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme
aldersgruppe: Voksne
type: Mountainbike, Pendler