Abus Urban-I 3.0

4.7 (772 anmeldelser)
Abus Urban-I 3.0
Bedste pris
Stabil pris
366kr
680 krSPAR 46%
hos Cykelpartner.dk
På lagerFri fragtLaveste

Abus Urban-I 3.0 er en moderne city-cykelhjelm ideel til bykørsel. Med 17 ventilationskanaler og reflekser garanterer hjelmen komfort og synlighed. LED-lyset bagpå øger sikkerheden, mens den aftagelige skygge beskytter mod solen. En alsidig hjelm til både mænd og kvinder.

Abus Urban-I 3.0 koster lige nu 366 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 366 kr (06. marts 2026) og 366 kr (06. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 366 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Urban-I 3.0 Cykelhjelm Mørkeblå
366 kr
+ fri fragt
Total: 366 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Urban-I 3.0 m. LED Blå
497 kr
+ 39 kr fragt
Total: 536 kr
På lager
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Urban-I 3.0 Core Blue cykelhjelm OUTLET Small
500 kr
+ 39 kr fragt
Total: 539 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Urban-I 3.0, core blue S
575 kr
+ 39 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Abus Cykelhjelm Urban-I 3.0 Core Blue
680 kr
+ fri fragt
Total: 680 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme
aldersgruppe: Voksne
type: Mountainbike, Pendler