Abus Urban-I 3.0

4.7 (772 anmeldelser)
Abus Urban-I 3.0
Bedste pris
Stabil pris
499kr
575 krSPAR 13%
hos Cykelpartner.dk
På lagerFri fragtLaveste

Abus Urban-I 3.0 cykelhjelm kombinerer stil og sikkerhed med sit elegante design og avancerede funktioner. Den er udstyret med 17 luftkanaler og kraftige reflekser for optimal synlighed. Perfekt til både daglig pendling og længere ture, hjelmen sikrer komfort med en justerbar pasform og aftagelig skygge.

Abus Urban-I 3.0 koster lige nu 499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 517 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (17. april 2026) og 517 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Urban-I 3.0 Cykelhjelm Titan grå
499 kr
+ fri fragt
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt leveringstid
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Urban-I 3.0 Titan cykelhjelm Large
548 kr
+ 39 kr fragt
Total: 587 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Urban-I 3.0 m. LED Grå
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Urban-I 3.0, titan L
575 kr
+ 39 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme
aldersgruppe: Voksne
type: Mountainbike, Pendler