Abus Urban-I 3.0

4.6 (807 anmeldelser)

Abus Urban-I 3.0 er en moderne cykelhjelm ideel til bykørsel. Den tilbyder høj synlighed med kraftige reflekser og LED lys. Med en let og smart pasform sikrer hjelmen komfort og sikkerhed på dine daglige cykelture.

Abus Urban-I 3.0 koster lige nu 499 kr. En stigning på 20,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 414 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 414 kr (15. marts 2026) og 499 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos Cykelpartner.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Urban-I 3.0 Cykelhjelm Titan grå
499 kr
+ fri fragt
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: Udgået
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Urban-I 3.0 Titan cykelhjelm Medium
548 kr
+ 39 kr fragt
Total: 587 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Urban-I 3.0 m. LED Grå
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Urban-I 3.0, titan M
575 kr
+ 39 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Abus Cykelhjelm Urban-I 3.0 Titan
655 kr
+ fri fragt
Total: 655 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme
aldersgruppe: Voksne
type: Mountainbike, Pendler