Abus Urban-I 3.0

4.7 (755 anmeldelser)

Abus Urban-I 3.0 cykelhjelmen kombinerer stil og sikkerhed med sit smarte design og integrerede LED-lys. Med 17 luftkanaler sikrer hjelmen optimal ventilation, mens kraftige reflekser øger synligheden i trafikken. Perfekt til både bykørsel og pendling.

Abus Urban-I 3.0 koster lige nu 519 kr. En stigning på 6,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 487 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 487 kr (17. april 2026) og 522 kr (06. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 519 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Urban-I 3.0 Cykelhjelm Hvid
519 kr
+ fri fragt
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: Udgået
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Urban-I 3.0 Polar White cykelhjelm Large
548 kr
+ 39 kr fragt
Total: 587 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Urban-I 3.0 m. LED Hvid
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Urban-I 3.0, polar white L
575 kr
+ 39 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme
aldersgruppe: Voksne
type: Mountainbike, Pendler