Abus Urban-I 3.0

4.7 (741 anmeldelser)
Abus Urban-I 3.0
Bedste pris
Stabil pris
489kr
630 krSPAR 22%
hos Cykelpartner.dk
På lagerFri fragtLaveste

Abus Urban-I 3.0 er en stilfuld og funktionel cykelhjelm, perfekt til daglig pendling i byen. Denne hjelm, der fås i en elegant hvid farve, tilbyder fremragende synlighed med indbygget LED-lys og kraftige reflekser. Med 17 ventilationskanaler og en aftagelig skygge garanterer den optimal komfort og beskyttelse.

Abus Urban-I 3.0 koster lige nu 489 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 523 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 489 kr (17. april 2026) og 523 kr (06. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 489 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Urban-I 3.0 Cykelhjelm Hvid
489 kr
+ fri fragt
Total: 489 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt leveringstid
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Urban-I 3.0 Polar White cykelhjelm OUTLET Small
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Urban-I 3.0 m. LED Hvid
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Urban-I 3.0, polar white S
575 kr
+ 39 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Abus Cykelhjelm Urban-I 3.0 Polar White
630 kr
+ fri fragt
Total: 630 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme
aldersgruppe: Voksne
type: Mountainbike, Pendler