Abus Smiley 3.0 LED Pure Lavender

Abus Smiley 3.0 LED cykelhjelmen er designet til børn og tilbyder optimal sikkerhed med sit integrerede LED-lys. Den dybe pasform sikrer stabilitet og komfort, mens det genopladelige lys sikrer synlighed i trafikken. Ideel til små cyklister, der kræver pålidelig beskyttelse og synlighed.

Abus Smiley 3.0 LED Pure Lavender koster lige nu 389 kr. En stigning på 0,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 386 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 386 kr (18. april 2026) og 389 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 389 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Smiley 3.0 LED Cykelhjelm til børn Pure lavender
389 kr
+ fri fragt
Total: 389 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Smiley 3.0 ACE LED Pure Lavender børnehjelm
409 kr
+ 39 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Smiley 3.0 ACE m. LED lys Pure Lavender
422 kr
+ 39 kr fragt
Total: 461 kr
På lager
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Abus Cykelhjelm Smiley 3.0 Ace Led Pure Lavender
520 kr
+ fri fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Smiley 3.0 ACE LED, pure lavender M
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme