Abus Smiley 3.0 LED

4.9 (39 anmeldelser)
Abus Smiley 3.0 LED
Bedste pris
Stabil pris
299kr
440 krSPAR 32%
hos Babysam.dk
På lagerLaveste

Abus Smiley 3.0 LED er en pålidelig cykelhjelm til børn, der kombinerer sikkerhed og komfort. Med sin in-mold konstruktion sikrer hjelmen optimal beskyttelse, mens den integrerede LED lys giver ekstra synlighed. Den stilfulde 'Blue Rainbow' farve appellerer til de små og gør hver cykeltur både sikker og sjov.

Abus Smiley 3.0 LED koster lige nu 299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 299 kr (16. april 2026) og 299 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 299 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Hjelm Smiley 3.0 LED, blue rainbow*, M
299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Smiley 3.0 LED blue rainbow børne cykelhjelm Medium / Blå
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Smiley 3.0 LED, blue rainbow M
323 kr
+ 49 kr fragt
Total: 372 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Smiley 3.0 LED Cykelhjelm til børn Blue rainbow
344 kr
+ 31 kr fragt
Total: 375 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Smiley 3.0 m. LED lys Turkis
345 kr
+ 39 kr fragt
Total: 384 kr
På lager
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Abus Cykelhjelm Smiley 3.0 Led Blue Rainbow
440 kr
+ fri fragt
Total: 440 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykeltilbehør
aldersgruppe: Børn
type: Landevejsløb