Abus Smiley 3.0 LED

4.8 (37 anmeldelser)
Abus Smiley 3.0 LED
Bedste pris
Stabil pris
299kr
500 krSPAR 40%
hos Babysam.dk
På lagerLaveste

Abus Smiley 3.0 LED cykelhjelm kombinerer stil og sikkerhed til børn, der elsker at cykle. Med In-Mold teknologi giver hjelmen en stærk forbindelse mellem skal og EPS, og dækker både tinding og nakke for optimal beskyttelse. LED-lys bagpå sørger for synlighed i trafikken.

Abus Smiley 3.0 LED koster lige nu 299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 299 kr (17. april 2026) og 299 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 299 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Hjelm Smiley 3.0 LED, grey space*, M
299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Smiley 3.0 LED grey space børne cykelhjelm Medium / Grå
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Smiley 3.0 LED, grey space M
323 kr
+ 49 kr fragt
Total: 372 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Smiley 3.0 LED Cykelhjelm til børn Grey space
338 kr
+ 31 kr fragt
Total: 369 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Smiley 3.0 m. LED lys Grå
345 kr
+ 39 kr fragt
Total: 384 kr
På lager
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Abus Cykelhjelm Smiley 3.0 Grey Space
500 kr
+ fri fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Tænger
aldersgruppe: Børn
type: Landevejsløb