Abus Smiley 3.0 LED

4.8 (37 anmeldelser)
Abus Smiley 3.0 LED
Bedste pris
Stabil pris
298kr
500 krSPAR 40%
hos Cykelexperten.dk
På lagerLaveste

Abus Smiley 3.0 LED er en børnecykelhjelm designet til optimal sikkerhed og komfort. Med In-Mold teknologi sikrer hjelmen en stærk konstruktion, der beskytter både tindinger og nakke. Designet er tilpasset de mindste, så de kan cykle trygt på deres eventyr.

Abus Smiley 3.0 LED koster lige nu 298 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 323 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 298 kr (28. juni 2026) og 323 kr (14. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 298 kr hos Cykelexperten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Smiley 3.0 m. LED lys Grå
298 kr
+ 39 kr fragt
Total: 337 kr
På lager
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Smiley 3.0 LED grey space børne cykelhjelm Small / Grå
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Smiley 3.0 LED, grey space S
323 kr
+ 49 kr fragt
Total: 372 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Smiley 3.0 LED Cykelhjelm til børn Grey space
352 kr
+ fri fragt
Total: 352 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Abus Cykelhjelm Smiley 3.0 Grey Space
500 kr
+ fri fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Tænger
aldersgruppe: Børn
type: Landevejsløb