Abus Smiley 3.0 LED

4.8 (37 anmeldelser)

Abus Smiley 3.0 LED cykelhjelmen er perfekt til børn, der elsker at cykle. Hjelmen er designet med In-Mold konstruktion, der sikrer en robust forbindelse mellem yderskallen og det stødabsorberende materiale, hvilket giver optimal beskyttelse. Med integreret LED-lys øges synligheden i trafikken, mens hjelmens udvidede dækning omkring tindingen og nakken yder ekstra sikkerhed til de mindste.

Abus Smiley 3.0 LED koster lige nu 309 kr. En stigning på 3,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 298 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 298 kr (19. juni 2026) og 309 kr (26. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 309 kr hos eCykelhjelm DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Smiley 3.0 LED blue car børne cykelhjelm Medium / Blå
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Smiley 3.0 m. LED lys Blå
312 kr
+ 39 kr fragt
Total: 351 kr
På lager
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Smiley 3.0 LED, blue car M
323 kr
+ 49 kr fragt
Total: 372 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Hjelm Smiley 3.0 LED, blue car*, M
338 kr
+ 49 kr fragt
Total: 387 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Smiley 3.0 LED Cykelhjelm til børn Blue car
352 kr
+ fri fragt
Total: 352 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Abus Cykelhjelm Smiley 3.0 Led Blue Car
440 kr
+ fri fragt
Total: 440 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.3%

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykling
aldersgruppe: Børn
type: Landevejsløb