Abus Smiley 3.0 ACE LED

Abus Smiley 3.0 ACE LED cykelhjelm er ideel til børn og tilbyder både stil og sikkerhed. Med en robust In-Mold konstruktion beskytter hjelmen effektivt de udsatte områder som tindinger og nakke. Det integrerede, genopladelige LED lys øger synligheden i trafikken, hvilket gør den perfekt til daglig pendling eller fritidscykling.

Abus Smiley 3.0 ACE LED koster lige nu 299 kr. En stigning på 31,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 228 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 228 kr (09. april 2026) og 299 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 299 kr hos Cykelexperten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Smiley 3.0 ACE m. LED lys Hvid
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Smiley 3.0 ACE LED Cykelhjelm til børn Shiny white
392 kr
+ fri fragt
Total: 392 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Smiley 3.0 ACE LED, shiny white S
395 kr
+ 49 kr fragt
Total: 444 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Smiley 3.0 ACE LED shiny white børnehjelm
409 kr
+ 39 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Abus Cykelhjelm Smiley 3.0 Ace Led Shiny White
480 kr
+ fri fragt
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Tænger