Abus Smiley 3.0 ACE LED

Bedste pris
Stabil pris
386kr
549 krSPAR 30%
hos Cykelexperten.dk
På lagerLaveste

Abus Smiley 3.0 ACE LED cykelhjelmen er designet til de yngste cyklister, der kræver både sikkerhed og stil. Med et integreret LED lys er barnet synligt fra alle retninger, hvilket øger sikkerheden i trafikken. Hjelmen har en dyb pasform, der sikrer optimal beskyttelse og komfort under kørslen. Pure Mint farven tilfører et frisk pust på cykelturen.

Abus Smiley 3.0 ACE LED koster lige nu 386 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 389 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 386 kr (25. april 2026) og 389 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 386 kr hos Cykelexperten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Smiley 3.0 ACE m. LED lys Pure Mint
386 kr
+ 39 kr fragt
Total: 425 kr
På lager
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Smiley 3.0 LED Cykelhjelm til børn Pure mint
389 kr
+ fri fragt
Total: 389 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt leveringstid
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Smiley 3.0 ACE LED pure mint børnehjelm Small
409 kr
+ 39 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Abus Cykelhjelm Smiley 3.0 Ace Led Pure Mint
480 kr
+ fri fragt
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Smiley 3.0 ACE LED, pure mint S
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme