Abus Smiley 3.0 ACE

4.9 (62 anmeldelser)

Abus Smiley 3.0 ACE er en børnehjelm designet til optimal sikkerhed og komfort. Med en dyb pasform og genopladeligt LED lys sikrer den synlighed og beskyttelse til de mindste. Hjelmen har In-Mold konstruktion, der forstærker den stødabsorberende effekt.

Abus Smiley 3.0 ACE koster lige nu 395 kr. En stigning på 9,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 361 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 361 kr (21. maj 2026) og 395 kr (14. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 395 kr hos Ladcyklen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Smiley 3.0 ACE LED, royal green M
395 kr
+ 49 kr fragt
Total: 444 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Smiley 3.0 ACE LED royal green børnehjelm
409 kr
+ 39 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Smiley 3.0 Ace LED Cykelhjelm Royal Green
418 kr
+ fri fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Smiley 3.0 ACE m. LED lys Grøn
431 kr
+ 39 kr fragt
Total: 470 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Tænger