Abus Smiley 3.0

Abus Smiley 3.0 er en børnecykelhjelm, der kombinerer stil og sikkerhed i designet Green Robo. Hjelmen byder på In-Mold teknologi, som sikrer både lethed og effektiv beskyttelse, og den strækker sig over tinding og nakke for maksimal dækning. Med en vægt på kun 240 gram er den behagelig for dit barn at bære på cykelturen.

Abus Smiley 3.0 koster lige nu 276 kr. En stigning på 13,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 244 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 244 kr (21. maj 2026) og 287 kr (14. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 276 kr hos Cykelexperten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Smiley 3.0 Grøn Robo
276 kr
+ 39 kr fragt
Total: 315 kr
På lager
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Smiley 3.0, green robo S
287 kr
+ 49 kr fragt
Total: 336 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Smiley 3.0 Cykelhjelm til børn Green Robo
289 kr
+ 31 kr fragt
Total: 320 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Smiley 3.0 green robo børne cykelhjelm Small
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Abus Cykelhjelm Smiley 3.0 Green Robo
400 kr
+ fri fragt
Total: 400 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Hjelm Smiley 3.0, green robo, S
429 kr
+ 49 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.9%

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme