Abus Smiley 3.0

4.9 (278 anmeldelser)

Abus Smiley 3.0 er en cykelhjelm designet til børn, som kombinerer komfort og sikkerhed. Med In-Mold teknologi sikres en stærk forbindelse mellem yderskal og stødabsorberende materiale, hvilket giver optimal beskyttelse ved tindingen og nakken. Den lette vægt på kun 240 g gør den ideel for de mindste, og det nye design sikrer en perfekt pasform.

Abus Smiley 3.0 koster lige nu 287 kr. En stigning på 3,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 278 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 278 kr (25. april 2026) og 287 kr (14. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 287 kr hos Ladcyklen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Smiley 3.0, blue croco M
287 kr
+ 49 kr fragt
Total: 336 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Smiley 3.0 Cykelhjelm til børn Blue Croco
289 kr
+ 31 kr fragt
Total: 320 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Smiley 3.0 blue croco børne cykelhjelm Medium
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Hjelm Smiley 3.0, blue croco, M
289 kr
+ 49 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Smiley 3.0 Blå Croco
318 kr
+ 39 kr fragt
Total: 357 kr
På lager
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Abus Cykelhjelm Smiley 3.0 Blue Croco
400 kr
+ fri fragt
Total: 400 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme
aldersgruppe: Børn
type: Landevejsløb