Abus Smiley 3.0

4.9 (278 anmeldelser)

Abus Smiley 3.0 børnecykelhjelm giver optimal beskyttelse til de mindste. Med en let vægt på kun 240 g og In-Mold konstruktion, sikrer hjelmen en robust og sikker pasform, der dækker tindinge- og nakkeområdet. Ideel til små eventyr, hvor sikkerhed er en topprioritet.

Abus Smiley 3.0 koster lige nu 282 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 279 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 279 kr (16. april 2026) og 287 kr (14. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 282 kr hos Cykelexperten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Smiley 3.0 Grøn Nordic
282 kr
+ 39 kr fragt
Total: 321 kr
På lager
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Smiley 3.0, green nordic S
287 kr
+ 49 kr fragt
Total: 336 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Smiley 3.0 Cykelhjelm til børn Green Nordic
289 kr
+ 31 kr fragt
Total: 320 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Smiley 3.0 green nordic børne cykelhjelm Small
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Hjelm Smiley 3.0, green nordic, S
289 kr
+ 49 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.8%

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme
aldersgruppe: Børn
type: Landevejsløb