Abus Smiley 3.0

Abus Smiley 3.0 er en let og komfortabel cykelhjelm designet til børn. Med In-Mold teknologi sikrer den en solid konstruktion og ekstra beskyttelse til tinding og nakke. Perfekt til de mindste cyklister, der har brug for sikkerhed og komfort på deres første ture.

Abus Smiley 3.0 koster lige nu 287 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 279 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 279 kr (17. april 2026) og 287 kr (14. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 287 kr hos Ladcyklen.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Smiley 3.0, grey horse S
287 kr
+ 49 kr fragt
Total: 336 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Smiley 3.0 Cykelhjelm til børn Grey Horse
289 kr
+ 31 kr fragt
Total: 320 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Smiley 3.0 grey horse børne cykelhjelm Small
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Hjelm Smiley 3.0, grey horse, S
289 kr
+ 49 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Smiley 3.0 Grå Horse
318 kr
+ 39 kr fragt
Total: 357 kr
På lager
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Abus Cykelhjelm Smiley 3.0 Grey Horse
400 kr
+ fri fragt
Total: 400 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme