Abus Smiley 2.1 MIPS

4.8 (5 anmeldelser)

Abus Smiley 2.1 MIPS er designet til de mindste og tilbyder forbedret sikkerhed med ekstra beskyttelse af nakke og tindinger. Hjelmen har integreret LED lys i nakkespændet, hvilket øger synligheden i trafikken. Et sikkert valg til børns cykelture.

Abus Smiley 2.1 MIPS koster lige nu 359 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 349 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 349 kr (16. april 2026) og 359 kr (14. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 359 kr hos Ladcyklen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Smiley 2.1 MIPS, sparkling peach S
359 kr
+ 49 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Smiley 2.1 MIPS Sparkling Peach børnehjelm Small
379 kr
+ 39 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Smiley 2.1 MIPS Cykelhjelm til Børn Sparkling Peach
539 kr
+ fri fragt
Total: 539 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt leveringstid
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Smiley 2.1 MIPS m. LED Lyserød
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: God Pris