Abus Smiley 2.1 MIPS

4.8 (5 anmeldelser)

Abus Smiley 2.1 MIPS tilbyder avanceret sikkerhed til de yngste i trafikken. Hjelmen har forbedret beskyttelse af nakke og tindinger, samt et praktisk LED lys i nakkespændet for øget synlighed. Med 17 luftkanaler og aftagelig skygge sikrer denne model komfort og funktionalitet.

Abus Smiley 2.1 MIPS koster lige nu 359 kr. En stigning på 6,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 338 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 338 kr (25. maj 2026) og 359 kr (07. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 359 kr hos Ladcyklen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Smiley 2.1 MIPS, sparkling green M
359 kr
+ 49 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Smiley 2.1 MIPS Cykelhjelm til Børn Sparkling Green
379 kr
+ fri fragt
Total: 379 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt leveringstid
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Smiley 2.1 MIPS Sparkling Green børnehjelm Medium / Grøn
379 kr
+ 39 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Smiley 2.1 MIPS m. LED Grøn
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: God Pris