Abus Smiley 2.1 MIPS

4.8 (5 anmeldelser)

Abus Smiley 2.1 MIPS børnehjelm kombinerer sikkerhed og komfort med et moderne design. Den beskytter effektivt nakke og tindinger og har LED lys for øget synlighed. Perfekt til børn på en øvecykel, der har brug for pålidelig beskyttelse.

Abus Smiley 2.1 MIPS koster lige nu 359 kr. En stigning på 9,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 328 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 328 kr (21. maj 2026) og 359 kr (14. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 359 kr hos Ladcyklen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Smiley 2.1 MIPS, sparkling blue S
359 kr
+ 49 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Smiley 2.1 MIPS m. LED Blå
362 kr
+ 39 kr fragt
Total: 401 kr
På lager
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Smiley 2.1 MIPS Cykelhjelm til Børn Sparkling Blue
379 kr
+ fri fragt
Total: 379 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Smiley 2.1 MIPS Sparkling Blue børnehjelm. Small / Blå
379 kr
+ 39 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: God Pris